Jesteś tutaj: ‼️ IMPORT AUT NA ZAMÓWIENIE ‼️

IMPORT AUT NA ZAMÓWIENIE

ZAJMUJEMY SIĘ POMOCĄ W WYSZUKIWANIU WYMARZONYCH AUT

NASZA WIEDZA ORAZ DOŚWIADCZENIE W WIELOLETNIM IMPORCIE SAMOCHODÓW Z JAPONII JEST GWARANTEM SUKCESU I ZADOWOLENIA Z PAŃSTWA STRONY.

Importu samochodu z Japonii przebiega następująco....

* Na początku chcielibyśmy poznać więcej informacji o samochodzie jakiego szukasz – marka, model, rocznik, wyposażenie, przebieg itp....oraz budżet jaki przeznaczasz na zakup auta.

* Po wstępnych ustaleńiach i znalezieniu auta, wpłacasz nam zaliczkę min.dzień przed aukcją, dzięki temu otrzymasz od nas pełen komplet zdjęć (około 60 szt.) z inspekcji samochodu w dniu aukcji oraz naszą opinię czy warto kupić dany samochód.

* Jeżeli nie kupimy wpłacona zaliczka w przeciągu 24H wraca na twoje konto lub może również przejść na poczet kolejnych dalszych poszukiwań – wszystko do ustalenia.

* Po wygraniu aukcji zostanie wystawiony rachunek na Twoje dane, mamy 7 dni na wpłatę pozostałej kwoty, by nie były naliczane odsetki. Po zaksięgowaniu wpłat zostaną przygotowane dokumenty eksportowe, które będą wysłane do Ciebie.

* Transport samochodu do Europy trwa zazwyczaj około 2-3 miesięcy. 

* Dalsze opłaty, takie jak cło 10% oraz VAT 21%, dokonywane są po dotarciu auta do portu w Europie. W Polsce należy jeszcze uiścić opłatę akcyzową – 3,1% do 2.0L oraz 18.6% powyżej 2.0L

* Pomagamy w załatwieniu wszystkich formalności aby bezkolizyjnie i legalnie zarejestrować auto w naszym kraju.

* Oferujemy usługi dodatkowe (Nasi Partnerzy):  serwis mechaniczny, naprawy tapicerskie, detailing, usługi Lakierniczo - blacharskie, wszystko w konkurencyjnych cenach przy zachowaniu wysokiej jakości usług !!

Zapraszamy do kontaktu bo warto !!

☎️ 796-703-115